Regenerace, rekondice, prevence, vitalita, zdraví i krása ...

to je náš život

      Zabývám regenerací, rekonvalescencí a stabilizací zdravotních potíží, s cílem dlouhodobé kvality života a soběstačnosti.
Ve své odborné praxi se specializuji na potíže a bolesti pohybového aparátu, zvýšení duševní a fyzické výkonnosti, zkrácení doby rekonvalescence po úrazech a operacích, celkovou rekondici a regeneraci těla (úlevu od stresu a napětí). Kombinuji osvědčené postupy na stimulaci a aktivaci regeneračních sil těla. Základem je Bemer terapie

a Bowenova technika při blokacích a bolestech.  Dále terapeutická a detoxikační masáž Raindrop. Nedílnou součástí ucelených postupů je zdravotní cvičení. Lékařská technologie Bemer stabilizuje chronické zdravotní potíže různého původu.

Své získané zkušenosti předávám dál formou prezentací, odborných přednášek. Jsem nezávislým obchodním partnerem, poradcem a mentorem mezinárodní společnosti Bemer Int. Ag. Jsem akreditovaný instruktor zdravotní tělesné výchovy a masér. 

Kladu důraz na pohybovou aktivitu -  cvičení zaměřenému na konkrétní potíže. Ucelený přístup pomáhá ke znovuobnovení samoléčebných zdrojů organismu, tzv. aktivaci "vnitřního lékaře". Lékařská technologie Bemer je chráněná pěti mezinárodními patenty, na stimulaci fyziologických procesů na úrovni mikrocév. Tato technologie je certifikována jako Medical Device IIA a získala certifikaci od SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv) jako zdravotnický prostředek.


Téma zdraví je široké a jeho problematika je čím dále nalehávější.  Jsem si vědoma, že toto téma je velmi citlivé a je pro mne obrovským privilegiem, že mohu přispět k řešení těchto závažných situací v našich životech.

                  

                        

                                                        Andrea Březinová              

                                              partnerka vaší vitality, zdraví a krásy
 

KVALIFIKACE A ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY:

Document-page-001.jpg
Document-page-001 (4).jpg
Document-page-001 (2).jpg
Document-page-001 (1).jpg