Projekt pro regeneraci, rekondici a prevenci civilizačních

chorob, vitality, zdraví i krásy ...

      Ve svém projektu se zabývám regenerací, rekonvalescencí a stabilizací zdravotních potíží, s cílem dlouhodobé kvality života a soběstačnosti.
Ve své odborné praxi se specializuji na potíže a bolesti pohybového aparátu, zvýšení duševní a fyzické výkonnosti, zkrácení doby rekonvalescence po úrazech a operacích, celkovou rekondici a regeneraci těla (úlevu od stresu a napětí). Kombinuji osvědčené postupy na stimulaci a aktivaci regeneračních sil těla. Základem je Bowenova technika a Bemer při blokacích a bolestech.  Dále švédská klasická masáž a relaxační aromaterapeutická detoxikační masáž Raindrop. Nedílnou součástí ucelených postupů je zdravotní cvičení. Na stabilizaci chronických potíží pomáhá lékařská technologie Bemer.

Své získané zkušenosti předávám dál formou prezentací, odborných přednášek, jako odborný poradce pro lékařskou technologii Bemer, poradce pro hloubkovou detoxikaci organismu, instruktor zdravotní tělesné výchovy a masér. 

Kladu důraz na pohybovou aktivitu -  cvičení zaměřenému na konkrétní potíže, úpravě životního stylu včetně zásad zdravé stravy (pomáhá detoxikaci organismu od balastních látek a těžkých kovů), výživě na buněčné úrovni pomocí bioaktivních látek. Tento přístup pomáhá ke znovuobnovení samoléčebných zdrojů organismu, tzv. aktivaci "vnitřního lékaře". Lékařská technologie Bemer je chráněná pěti mezinárodními patenty, na stimulaci fyziologických procesů na úrovni mikrocév. Tato technologie je certifikována jako Medical Device IIA a získala certifikaci od SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv) jako zdravotnický prostředek.


Téma zdraví je široké a jeho problematika je čím dále nalehávější. Od skrytých příznaků až po závažné zdravotní problémy … to vše je otázkou našeho porozumění základním principům a odpovědnosti k sobě samotnému. Jsem si vědoma, že toto téma je velmi citlivé a je pro mne obrovským privilegiem, že mohu přispět k řešení těchto závažných situací v našich životech.

                  

                        

                                                        Andrea Březinová              

                                              partnerka vaší vitality, zdraví a krásy
 

KVALIFIKACE A ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY: